fbpx

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Dinç Otomotiv Arora motor bayii ve Ümit bisiklet satıcısı Oldu


Akyazı’da 2010 yılından bugüne otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Dinç Otomotiv Arora motor bayii ve Ümit bisiklet yetkili satıcılığı ile Akyazılıları yeni bir hizmette buluşturdu.

“Özgürlük Bu Pedallarda “ sloganıyla Akyazı’da başlattıkları yeni hizmetleriyle Akyazı halkını bisiklet sahibi yapmaya kararlı. Açılış dolayısıyla peşin fiyatına 9 taksit imkanıyla kısa süreliğine sınırlı sayıda bisiklet için acele edin.

Artan trafik, yakıt fiyatlarına rağmen hale ekonomik olan motosiklet, elektrikli bisikletler ve sağlık açısından şehir içi ulaşımda pratik bisiklet çeşitleriyle sizlerde
Şehir bisikletleri ile günlük yaşantınıza hareket katın. İşe, alışverişe, okula, parka vb gitmek artık Dinç Otomotiv bisikletleri ile daha keyifli. Dinç Otomotiv bisikletler güvenli, dayanıklı ve şık bir bisiklet isteyen biniciler için tasarlanmıştır.

Maceraya hazır mısınız?

Dağ bisikletlerini uzun yıllar dayanıklı, zorlu ve engebeli yollarda kontrolünüzü ve rahatınızı güvenle sağlar.
Dinç Otomotiv Motosiklet ve elektrikli bisiklet modelleri müşterilere kaliteli, ekonomik ve her bütçeye uygun seçenekler ile sunuyor. Dinç Otomotiv geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentisini en üst düzeyde karşılıyor.

DİNÇ OTOMOTİV
Otomobil-Motosiklet- Bisiklet
İkinci el araç alım satımı
Tuncay DİNÇ 0536 677 37 66
Turgay DİNÇ 0542 550 11 66
Adres Ömercikler mahallesi Yahyalı caddesi No 25 kaymakamlık yolu üzeri DİNÇ OTOMOTİV

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin
https://www.instagram.com/dincmoto/
https://www.instagram.com/dincotomotiiv/